Apartamenty Nautilus

Adres: Gdańsk Jelitkowo, ul. Bałtycka 5    Rezerwacje: tel. 509 960 144                           English      Russian

O nas

Apartamenty Nautilus zapraszają!

Zapraszamy do nadmorskiego pensjonatu Nautilus.
Oddajemy do Państwa dyspozycji nasze apartamenty, które mieszczą się tuz obok słynnej plaży w Jelitkowie.

W naszej ofercie znajdują się pokoje dwuosobowe, rodzinne, biznesowe oraz Apartamenty mieszkalne zaprojektowane z myślą o dłuższych pobytach. Posiadamy 10 wygodnych, przestronnych i jasnych pokoi, w tym 6 apartamentów z aneksem kuchennym oraz 1 apartament ( 70m2) z lodówką i punktem kawowym o podwyższonym standardzie położonych na piętrze, z widokiem na morze. W naszej ofercie posiadamy również pokoje biznesowe 2 osobowe i rodzinne 4 i 6 osobowe.

Apartamenty odzwierciedlają połączenie nowoczesnego komfortu i dyskretnej elegancji, urzekają również subtelną kolorystyką.

Pensjonat znajdują się na terenie ogrodzonym , pięknie zagospodarowanym zielenią .
Do dyspozycji gości jest również obszerny parking.

Naszą dumą jest restauracja Nautilus z wieloletnią tradycją do której przyjeżdżają smakosze z trójmiasta i okolic. Walory naszej kuchni doceniają również polscy Celebryci odpoczywający nad morzem. Serwujemy wyjątkowe potrawy rybne i mięsne.

Podczas pobytu w naszych apartamentach goście mogą odkryć piękno i uroki najciekawszych zakątków zatoki gdańskiej oraz poznać miejsca z tradycyjnych przewodników.
Przy samym pensjonacie przebiega promenada nadmorska ,która prowadzi w kierunku słynnego sopockiego mola (15min pieszo) oraz równoległa do niej ścieżka rowerowa.
Promenada oprawiona jest pięknymi i rozłożystymi bukami klonami i kasztanami .

Zapraszamy!